Shkarko Phase Podcast #037 - FABIO VINUESA (Vinyl Set) (PHASE.CTV)

Shkarko këngë muzikore në mp3 nga Soundcloud

Shkarko Phase Podcast #037 - FABIO VINUESA (Vinyl Set)
PHASE.CTV

Phase Podcast #037 - FABIO VINUESA (Vinyl Set)

58:49
28 May 2022

Fabio Vinuesa, electro living legend and wax magician. Take a ride through the intergalactic freeway with him driving and you'll end up where nobody could bring you back... Good luck and enjoy the ride! IMPORTANTE LEER Hemos decidido subir esta serie de podcast con el objetivo de recrear las sensaciones de un club allá donde quieras. Por eso mismo, recomendamos realizar la escucha en un lugar espacioso y que invite al baile. También recomendamos escucharlo con auriculares o un equipo de sonido que te ayude en esta experiencia inmersiva. IMPORTAN TO READ We have decided to upload this podcast series with the aim of recreating the sensations of a club wherever you want. For this reason, we recommend listening in a spacious place that invites you to dance. We also recommend listening to it with headphones or a proper sound system to help you in this immersive experience.

By using, you agree with Revue’s Terms of Service and Privacy Policy.

Pyetjet e bëra shpesh

Ekipi ynë është përpjekur ta bëjë SoundCloud Downloader si të thjeshtë dhe të lehtë për t'u përdorur sa të jetë e mundur. Por për disa pyetje ne do të përgjigjemi këtu

 • Cilat janë kufizimet në shpejtësinë e shkarkimit të skedarit?

  Ju mund të shkarkoni këngë dhe muzikë nga SoundCloud pa asnjë kufizim shpejtësie

 • Pas shkarkimit nga SoundCloud, ku është ruajtur pista MP3?

  Dosja e shkarkimit mund të jetë e ndryshme në pajisje të ndryshme. Shikoni dosjen e shkarkimeve në smartphone tuaj, tabletë dhe kompjuter. Dhe kontrolloni seksionin e historisë së shkarkimit në shfletuesin tuaj

 • Në çfarë formati mund të shkarkoni një udhë nga SoundCloud?

  Çdo këngë ose pista muzikore mund të shkarkohet nga SoundCloud në formatin MP3 në cilësi të ndryshme. Nga 128 kbps në 320 kbps. Ju do të shihni formatet e disponueshme pas futjes së lidhjes në fushën e hyrjes dhe duke klikuar butonin e shkarkimit.

 • A duhet të instaloj ndonjë program ose aplikacion për shkarkim?

  Jo, nuk keni nevojë të instaloni ndonjë softuer të palës së tretë, aplikacione, programe ose zgjerime në pajisjen tuaj

 • Për cilën smartphone mund të shkarkoj këngë muzikore nga SoundCloud?

  Ju mund të shkarkoni skedarë MP3 nga SoundCloud për çdo pajisje. Shkarkimi punon në të gjitha pajisjet. Për shembull, në kompjuterët (PC, MAC), smartphones dhe tableta (Android, Apple iPhone).

 • A mund të shkarkoni një udhë nëse autori e ka ndaluar atë?

  Jo, këto këngë nuk mund të shkarkohen nga SoundCloud.

 • A mund të shkarkoni një këngë ose muzikë nga SoundCloud në cilësi të lartë?

  E gjitha varet nga pista e muzikës origjinale që u ngarkua në SoundCloud. Shërbimi ynë online do t'ju lejojë të shkarkoni në formatin më të mirë të disponueshëm.

Shkarko këngë dhe muzikë nga SoundCloud

Shërbimi ynë në internet ju lejon të konvertojë gjurmët SoundCloud në formatin MP3 dhe shkarkoni ato në kompjuterin tuaj ose smartphone

Copyright © thehumanitybureau.com 2019-2022, , . All rights reserved. DISCLAIMER: thehumanitybureau.com is not affiliated with Soundcloud in any way.

Other languages ·  af ·  am ·  ar ·  az ·  be ·  bg ·  bn ·  bs ·  ca ·  co ·  cs ·  cy ·  da ·  de ·  el ·  en ·  eo ·  es ·  et ·  eu ·  fa ·  fi ·  fr ·  fy ·  ga ·  gd ·  gl ·  gu ·  ha ·  he ·  hi ·  hr ·  ht ·  hu ·  hy ·  id ·  ig ·  is ·  it ·  ja ·  jw ·  ka ·  kk ·  km ·  kn ·  ko ·  ku ·  ky ·  la ·  lb ·  lo ·  lt ·  lv ·  mg ·  mi ·  mk ·  ml ·  mn ·  mr ·  ms ·  mt ·  my ·  ne ·  nl ·  no ·  ny ·  pa ·  pl ·  ps ·  pt ·  ro ·  ru ·  sd ·  si ·  sk ·  sl ·  sm ·  sn ·  so ·  sq ·  sr ·  st ·  su ·  sv ·  sw ·  ta ·  te ·  tg ·  th ·  tl ·  tr ·  uk ·  ur ·  uz ·  vi ·  xh ·  yi ·  yo ·  zh ·  zu