Shkarko këngë muzikore në mp3 nga Soundcloud

Kopjoni lidhjen në rrugën e SoundCloud në shfletuesin tuaj dhe ngjiteni në fushën më poshtë

By using, you agree with Revue’s Terms of Service and Privacy Policy.

Si për të shkarkuar muzikë nga SoundCloud

Për të shkarkuar muzikë dhe këngë në MP3 nga SoundCloud në telefonin ose kompjuterin tuaj në cilësi të mirë, ju duhet të bëni vetëm disa hapa të thjeshtë

1

Kopjoni lidhjen me muzikën

Së pari, kopjoni lidhjen me këngën nga shfletuesi juaj në SoundCloud tuaj

2

Ngjitni lidhjen në rrugën e duhur në ngarkuesin

Në fushën e veçantë në krye, ngjitni lidhjen e kopjuar në këngën ose muzikën. Dhe klikoni shkarko.

3

Zgjidhni cilësinë e dëshiruar të pista MP3

Nëse është e mundur, ju mund të zgjidhni cilësinë e pista tuaj SoundCloud MP3 që ju përshtatet

4

Ngarko muzikën në mp3

Shkarkoni skedarin tuaj MP3 në një pajisje sipas zgjedhjes suaj

Shkarko këngë dhe muzikë nga SoundCloud

Shërbimi ynë në internet ju lejon të konvertojë gjurmët SoundCloud në formatin MP3 dhe shkarkoni ato në kompjuterin tuaj ose smartphone

Shkarkime të pakufizuara

Shkarko MP3 gjurmët dhe këngët për të lira dhe pa kufij të shpejtësisë në cilësi të mirë nëpërmjet SoundCloud

E lehtë dhe e thjeshtë

Ju nuk keni nevojë të instaloni aplikacione ose softuer në pajisjet tuaja për të shkarkuar muzikë nga SoundCloud.

Downloader punon në të gjitha pajisjet

Ju mund të shkarkoni muzikë dhe këngë nga SoundCloud në çdo kompjuter, pajisje mobile, ose telefoni iPhone ose Android

Në mënyrë anonime dhe të sigurta

Shkarkoni çdo gjurmë publike pa regjistrim në SoundCloud duke ndjekur një lidhje me këngën

FALAS përgjithmonë dhe pa reklama

Shkarkimi i këngëve nga SoundCloud është i lirë dhe gjithmonë do të jetë

Formate të shumta të ndryshme të cilësisë së cilësisë

Ju mund të konvertojë gjurmët nga SoundCloud në formate të ndryshme të cilësisë (128 kbps, 320 kbps) nëse janë të disponueshme

Pyetjet e bëra shpesh

Ekipi ynë është përpjekur ta bëjë SoundCloud Downloader si të thjeshtë dhe të lehtë për t'u përdorur sa të jetë e mundur. Por për disa pyetje ne do të përgjigjemi këtu

Në çfarë formati mund të shkarkoni një udhë nga SoundCloud?

Çdo këngë ose pista muzikore mund të shkarkohet nga SoundCloud në formatin MP3 në cilësi të ndryshme. Nga 128 kbps në 320 kbps. Ju do të shihni formatet e disponueshme pas futjes së lidhjes në fushën e hyrjes dhe duke klikuar butonin e shkarkimit.

A mund të shkarkoni një këngë ose muzikë nga SoundCloud në cilësi të lartë?

E gjitha varet nga pista e muzikës origjinale që u ngarkua në SoundCloud. Shërbimi ynë online do t'ju lejojë të shkarkoni në formatin më të mirë të disponueshëm.

A duhet të instaloj ndonjë program ose aplikacion për shkarkim?

Jo, nuk keni nevojë të instaloni ndonjë softuer të palës së tretë, aplikacione, programe ose zgjerime në pajisjen tuaj

Pas shkarkimit nga SoundCloud, ku është ruajtur pista MP3?

Dosja e shkarkimit mund të jetë e ndryshme në pajisje të ndryshme. Shikoni dosjen e shkarkimeve në smartphone tuaj, tabletë dhe kompjuter. Dhe kontrolloni seksionin e historisë së shkarkimit në shfletuesin tuaj

Cilat janë kufizimet në shpejtësinë e shkarkimit të skedarit?

Ju mund të shkarkoni këngë dhe muzikë nga SoundCloud pa asnjë kufizim shpejtësie

Për cilën smartphone mund të shkarkoj këngë muzikore nga SoundCloud?

Ju mund të shkarkoni skedarë MP3 nga SoundCloud për çdo pajisje. Shkarkimi punon në të gjitha pajisjet. Për shembull, në kompjuterët (PC, MAC), smartphones dhe tableta (Android, Apple iPhone).

A mund të shkarkoni një udhë nëse autori e ka ndaluar atë?

Jo, këto këngë nuk mund të shkarkohen nga SoundCloud.

Reagime nga përdoruesit tanë

Nëse dëshironi të lini reagime në lidhje me shërbimin tonë online, posta e kontaktit është në fund të faqes

I përdorur për të dëgjuar gjithmonë gjurmët, këngët dhe muzikën vetëm online. Cila ishte shumë e papërshtatshme, desha të dëgjoj edhe ata në lojtarin në rrugë pa internet. Është mirë që një pyetje kërkimi tregoi shërbimin tuaj dhe tani unë mund të shkarkoni këngë muzikore nga SoundCloud dhe dëgjoni ato në aplikacionin tim të preferuar Android

Carl Fritsch
Tara Dooley DVM

Ajo që më pëlqen më shumë për faqen tuaj është se nuk ka reklama dhe nuk ka nevojë për të instaluar ndonjë program ose zgjerime të shfletuesit! Unë vetëm kopjoj lidhjen në rrugën time të preferuar nga SoundCloud, ngjiteni në faqen tuaj, klikoni mbi shkarkimin dhe zgjidhni cilësinë e duhur! Është shumë e lehtë, e shpejtë dhe e sigurt!

Opal Ratke
Alvin Herzog

Unë jam shumë i lumtur që kam gjetur shërbimin tuaj! Tani unë mund të shkarkoni lirisht gjurmët e mia të preferuara në MP3 nga SoundCloud dhe dëgjoni ato në smartphone tim iPhone pa internet!

Beverly Kuhlman
Joy McLaughlin

Copyright © thehumanitybureau.com 2018-2023, , . All rights reserved. DISCLAIMER: thehumanitybureau.com is not affiliated with Soundcloud in any way.

Other languagesen  ·  af ·  am ·  ar ·  az ·  be ·  bg ·  bn ·  bs ·  ca ·  co ·  cs ·  cy ·  da ·  de ·  el ·  eo ·  es ·  et ·  eu ·  fa ·  fi ·  fr ·  fy ·  ga ·  gd ·  gl ·  gu ·  ha ·  he ·  hi ·  hr ·  ht ·  hu ·  hy ·  id ·  ig ·  is ·  it ·  ja ·  jw ·  ka ·  kk ·  km ·  kn ·  ko ·  ku ·  ky ·  la ·  lb ·  lo ·  lt ·  lv ·  mg ·  mi ·  mk ·  ml ·  mn ·  mr ·  ms ·  mt ·  my ·  ne ·  nl ·  no ·  ny ·  pa ·  pl ·  ps ·  pt ·  ro ·  ru ·  sd ·  si ·  sk ·  sl ·  sm ·  sn ·  so ·  sq ·  sr ·  st ·  su ·  sv ·  sw ·  ta ·  te ·  tg ·  th ·  tl ·  tr ·  uk ·  ur ·  uz ·  vi ·  xh ·  yi ·  yo ·  zh ·  zu